Doda odwiedziła opolskie schronisko. Jedno z lepszych w Polsce

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Doda odwiedziła opolskie schronisko. Jedno z lepszych w Polsce",

w którym piszą, że "Doda, jedna z gwiazd 63. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, odwiedziła miejskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Artystka, od lat zaangaĹźowana w działania na rzecz ochrony zwierząt, oce (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.